Urządzamy pod klucz

kompleksowe wykończenie Twojego domu

Jeśli wizja wykończenia domu przyprawia Cię o zawrót głowy, a świadomość niekontrolowanych wydatków spędza sen z oczu. MAMY NATO ROZWIĄZANIE!

 

Specjalnie dla Twojej wygody rozpoczęliśmy współpracę z firmą DECORPROJECT Sp. z o.o., która zaprojektuje, wykończy i urządzi Twój wymarzony dom "pod klucz"!

  • mk residental

    MK RESIENDIAL

  • decorproject

    DECORPROJECT

Zalety programu „Urządzamy pod klucz”

Oszdzędzamy Twój czas

Zajmiemy się kompleksowo całością prac wykończeniowych. Bierzemy na siebie: zakup materiałów, logistykę, nadzór nac ekipą glazurników, parkieciarzy, stolarzy, fachowców od schodów, kominków i długą listą pozostałych specjalistów. W ustalonym terminie odbierzesz swój dom posprzątany, pachnący i gotowy do wprowaczenia.

Budżet bez niespodzianek

Sprawa budżetu jest kluczowa, od początku chcesz wieczieć Ile Cię to bęczie kosztowało, jakie wydatki musisz przewidzieć. Naszą oodpowiedzią są pakiety wykończenia i wyposażenia, w których zawarliśmy materiały i prace niezbęcne do wykończenia całego comu. To klarowne rozwiązanie oferujemy w różnych przedziałach cenowych.

Jak zacząć współpracę?

Wybór pakietów
i podpisanie umowy

Krok 1

Wybór
materiałów

Krok 2

Ustalenie
zakresu dodatkowego

Krok 3

Odbiór
lokalu

Krok 4

Prace wykończeniowe
i montaże

Krok 5

Oddanie gotowego,
posprzątanego domu

Krok 6

pod klucz

Nasze projekty

Chcesz zarezerwować dom?

skontaktuj się z naszymi agentami

Skontaktuj się z nami!
Dom pod klucz reserwacja
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij